AT&T Pebble Beach Pro-Am

Najdete nás na: Facebook  Twitter

Aktuální zprávy

Ted Potter na Pebble Beach Pro-am vybojoval druhý kariérní titul.

Pebble Beach Pro-am - logoTed PotterTed Potter si cestu k úspěchu na Pebble Beach vybojoval už ve třetím kole, kdy byl ještě dvě jamky před koncem na skóre -11. Pak ale při vidině magických 59 ran zapracovaly nervy a na posledních dvou jamkách zapsal bogey. I to mu ale stačilo k lehkému náskoku jedné rány před nejbližším pronásledovatelem Dustinem Johnsonem.

Finále nezačal nejlépe a hned na první jamce zapsal bogey. Bylo sice srovnáno, ale na následující jamce chybu napravil a když do konce první devítky ubral další tři rány, opět pohodlně vedl.

Pokračování článku ...

Pondělí 12. ůnora 2018 v 13:39    Kategorie: PGA Tour

Patton Kizzire získal v nejdelším playoff poslední doby titul ze Sony Open

Sony Open - logoPatton KizzireSony Open, první turnaj nového roku, kde si zahrají všichni hráči, vyhrál po po veledlouhém playoff Patton Kizzire. Teprve na šesté jamce udělal jeho soupeř James Hahn chybu a tak mohl slavit své druhé vítězství na PGA Tour. Třetí místo pak obsadil Tom Hoge.

Playoff trvalo díky přejíždění mezi jamkami a proto, že se čtyřikrát hrála pětiparová osmnáctka takřka dvě hodiny a skončilo v pět hodin ráno našeho času. Turnaj vůbec nevyšel loňskému pokořiteli 59 ran za kolo Justinu Thomasovi a jen díky nedělnímu finiši dělil čtrnácté místo.

Středa 17. ledna 2018 v 12:46    Kategorie: PGA Tour

Dustin Johnson na turnaji šampionů doslova zářil

Dustin JohnsonDustin Johnson je známý tím, že jako jeden z mála hráčů historie každý rok vyhraje alespoň jeden turnaj. Letos se mu to povedlo podvanácté, když suverénně vyhrál tradiční úvodní turnaj roku Turnaj šampionů.

K útoku nastoupil v druhém kole, ve třetím už dominoval a ve čtvrtém doslova soupeře zadupal do země. S náskokem osmi ran a skóre -24 nechal za sebou na druhém místě španělskou naději Jona Rahma a na třetím levorukého Briana Harmana.

Hráči si na proslulém hřišti Plantation of Kapalua na Havaji užili příjemné, ale větrné počasí, ke kterému se v neděli přidaly i přeháňky. Nicméně kdo by takovouhle zimu u nás nebral.

Pondělí 08. ledna 2018 v 13:50    Kategorie: PGA Tour

PF 2018

PF 2018

Sobota 23. prosince 2017 v 16:31    Kategorie: MY TOUR GOLF

QBE Shootout zakončil letošní golfový rok na PGA Tour

Jak už je tradicí, posledním turnajem roku je turnaj golfové legendy Grega NormanaQBE Shootout.

Nejde tu už o žádné body a jde o předvánoční společenskou akci. Klání je třídenní pro dvojice hráčů, kdy první den se hraje mezi amatéry oblíbený Texas Scramble, druhý den Modified Alternate Shot a třetí den Better Ball. Turnaj doprovodila řada doprovodných akcí jako koncert skupiny Ben Allen Band, golfová klinika Grega Normana, běh pro zdraví a samozřejmě dvoudenní pro-am.

Letos se nejlépe s golfovým rokem rozloučila dvojice Shawn O'HairSteve Stricker, když zapsali -26 ran. Skóre je to sice vysoké, nicméně v roce 2014 dvojice Harris EnglishMatt Kuchar dokonce zapsali -34.

Do začátku ledna si teď hráči mohou užít zaslouženou dovolenou a 4.1. se turnajem šampionů Sentry Tournament of Champions rozjede na PGA Tour nový golfový rok.

Úterý 05. prosince 2017 v 13:15    Kategorie: PGA Tour